Ana içeriğe geç

Acotango (6052m) vs. Meesapulimala (2640m)

Acotango — 6,052m — Bolivia — watercolor illustration
Acotango (6052m)
Elevation profile of Acotango (6052m)
Meesapulimala — 2,640m — India — watercolor illustration
Meesapulimala (2640m)
Elevation profile of Meesapulimala (2640m)
Özellik Acotango (6052m) Meesapulimala (2640m)
Yükselti 6052 m 2640 m
Belirginlik — m — m
Zorluk 2 2
Ülke Bolivia India
Dağ Silsilesi Andes Western Ghats
Tür stratovolcano fold_mountain
Koordinatlar -18,375000, -69,050000 10,083333, 77,216667
Güzergahlar 1 1

Acotango (6052m) vs. Meesapulimala (2640m) — Temel farklar

Acotango (6052m) (6052 m, Bolivia) ve Meesapulimala (2640m) (2640 m, India) farklı dağcılık deneyimleri sunar. Acotango (6052m) derecesi 2 iken Meesapulimala (2640m) derecesi 2.

İlgili karşılaştırmalar

Acotango (6052m) 3412 m daha yüksek.