Ana içeriğe geç

Aconcagua (6961m) vs. Licancabur (5916m)

Aconcagua — 6,961m — Argentina — watercolor illustration
Aconcagua (6961m)
Elevation profile of Aconcagua (6961m)
Licancabur — 5,916m — Bolivia — watercolor illustration
Licancabur (5916m)
Elevation profile of Licancabur (5916m)
Özellik Aconcagua (6961m) Licancabur (5916m)
Yükselti 6961 m 5916 m
Belirginlik — m — m
Zorluk 3 2
Ülke Argentina Bolivia
Dağ Silsilesi Andes Andes
Tür fold_mountain stratovolcano
Koordinatlar -32,653431, -70,011083 -22,833333, -67,883333
Güzergahlar 4 1

Aconcagua (6961m) vs. Licancabur (5916m) — Temel farklar

Aconcagua (6961m) (6961 m, Argentina) ve Licancabur (5916m) (5916 m, Bolivia) farklı dağcılık deneyimleri sunar. Aconcagua (6961m) derecesi 3 iken Licancabur (5916m) derecesi 2.

İlgili karşılaştırmalar

Aconcagua (6961m) 1045 m daha yüksek.