Ana içeriğe geç

Aconcagua (6961m) vs. Conundrum Peak (4261m)

Aconcagua — 6,961m — Argentina — watercolor illustration
Aconcagua (6961m)
Elevation profile of Aconcagua (6961m)
Conundrum Peak — 4,261m — United States — watercolor illustration
Conundrum Peak (4261m)
Elevation profile of Conundrum Peak (4261m)
Özellik Aconcagua (6961m) Conundrum Peak (4261m)
Yükselti 6961 m 4261 m
Belirginlik — m — m
Zorluk 3 3
Ülke Argentina United States
Dağ Silsilesi Andes Rocky Mountains
Tür fold_mountain fold_mountain
Koordinatlar -32,653431, -70,011083 38,960556, -106,863056
Güzergahlar 4 1

Aconcagua (6961m) vs. Conundrum Peak (4261m) — Temel farklar

Aconcagua (6961m) (6961 m, Argentina) ve Conundrum Peak (4261m) (4261 m, United States) farklı dağcılık deneyimleri sunar. Aconcagua (6961m) derecesi 3 iken Conundrum Peak (4261m) derecesi 3.

İlgili karşılaştırmalar

Aconcagua (6961m) 2700 m daha yüksek.