Ana içeriğe geç

Aconcagua (6961m) vs. Cerro Martial (1050m)

Aconcagua — 6,961m — Argentina — watercolor illustration
Aconcagua (6961m)
Elevation profile of Aconcagua (6961m)
Cerro Martial — 1,050m — Argentina — watercolor illustration
Cerro Martial (1050m)
Elevation profile of Cerro Martial (1050m)
Özellik Aconcagua (6961m) Cerro Martial (1050m)
Yükselti 6961 m 1050 m
Belirginlik — m — m
Zorluk 3 1
Ülke Argentina Argentina
Dağ Silsilesi Andes Patagonian Andes
Tür fold_mountain fold_mountain
Koordinatlar -32,653431, -70,011083 -54,783056, -68,333056
Güzergahlar 4 1

Aconcagua (6961m) vs. Cerro Martial (1050m) — Temel farklar

Aconcagua (6961m) (6961 m, Argentina) ve Cerro Martial (1050m) (1050 m, Argentina) farklı dağcılık deneyimleri sunar. Aconcagua (6961m) derecesi 3 iken Cerro Martial (1050m) derecesi 1.

İlgili karşılaştırmalar

Aconcagua (6961m) 5911 m daha yüksek.